O nás

Krásný den z Divokých farem vám všem,


        kteří si rádi dopřejete kvalitní a zaručeně domácí potraviny, kvůli kterým vlastně Divoké farmy vznikly. Stále pracujeme na tom, abychom vám měli co nabídnout. Ať už vymýšlíme nové výrobky nebo maso z naší farmy zpracováváme dle ověřených receptů našich maminek a babiček, vždy všechny naše produkty pocházejí z vepřového a drůbežího masa  z vlastních chovů, ve kterých preferujeme kvalitu před kvantitou.


Naše produkty neobsahují žádné konzervanty, stabilizátory, zvýrazňovače chuti, barviva atd., ale pouze kvalitní maso z našich chovů, sůl a koření!!


Našim zákazníkům dodáváme čerstvé vepřové maso, kuřata, kohouty, slepice, kačeny, husy, křepelky a holoubata, ale také uzené vepřové maso, klobásy, čabajky, paštiky, tlačenky, vepřové a drůbeží bujonnkyR a spoustu dalšího.


I přes to všechno co děláme, však nechceme, aby se naše činnost překlopila do „velkokapacitních“ rozměrů. Vždy chceme působit v rovině farmářského způsobu chovu za dodržení tradičních zásad výkrmu, pastvy a péče o zvířata. Budeme vždy naši farmu řídit v duchu našeho sloganu:


…..dodáno přírodou, zpracováno s chutí!


Těšíme se na vaše ohlasy a přejeme dobrou chuť!


 


za Divoké farmy  


Pavel Tlapák – váš farmář, řezník a uzenář